Detaljna pretraga
401 - 420 od ukupno 4626 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 21 od 232
< Natrag
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Naprijed >
7
380 000 €
2375 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna dvojna kuća smještena u mirnom okruženju u okolici grada Krka, idealna za obiteljski živ...
Na prodaju je moderna dvojna kuća smještena u mirnom okružen...
14
380 000 €
2375 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je dvojna kuća smještena u tihom i ugodnom okruženju u okolici grada Krka, pogodna kako za obiteljski...
U ponudi je dvojna kuća smještena u tihom i ugodnom okruženj...
8
360 000 €
2400 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Selce
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Selce – samostojeća kuća 150 m², 350 m od mora, idealna za život ili investiciju Na prodaju je samostojeća ku...
Selce – samostojeća kuća 150 m², 350 m od mora, idealna za ž...
17
245 000 €
2168 €/m²
ažuriran
Kraljevica, Kraljevica
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kraljevica, dvojna kuća prizemlje i kat, dvije stambene jedinice, prizemlje stan 45 m2, jednosoban s dnevnim b...
Kraljevica, dvojna kuća prizemlje i kat, dvije stambene jedi...
10
999 000 €
549 €/m²
ažuriran
Plitvička jezera, Donji Babin Potok
1820 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo vilu u visokoj rohbau fazi na terenu veličine 1.820 m2. Projekt za luksuznu modernu villu sadrži 6 s...
Prodajemo vilu u visokoj rohbau fazi na terenu veličine 1.82...
17
49 900 €
178 €/m²
ažuriran
Šodolovci, Petrova Slatina
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se nedovršena obiteljska kuća u mjestu Petrova Slatina, udaljenom cca 18 kilometara od Osijeka i cca 2...
Prodaje se nedovršena obiteljska kuća u mjestu Petrova Slati...
13
170 000 €
872 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
195 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje U mirnom dijelu Buje u blizini centra grada, prodaje se kamena kuća za renovaciju s velikim inves...
Istra, Buje U mirnom dijelu Buje u blizini centra grada, pr...
3
780 000 €
2889 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, STANCIJA, VODNJAN, 36.000 m2 Prodaje se prekrasna stancija veličine 36.000 kvadrata sa samostojećim ...
PRODAJA, STANCIJA, VODNJAN, 36.000 m2 Prodaje se prekrasna ...
15
450 000 €
1822 €/m²
ažuriran
Poreč, Baderna
247 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Prodaje se autohtona istarska kamena kuća površine 2...
PRODAJA, KUĆA, BADERNA (POREČ), 247 m², OKUĆNICA 1020 m² Pr...
2
720 000 €
2880 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Matulji - vila s otvorenim pogledom na more, bazenom i prostranom parcelom od 1.300 m2 Na iznimno ugodnoj i...
Matulji - vila s otvorenim pogledom na more, bazenom i prost...
17
205 000 €
1206 €/m²
ažuriran
Novigrad, Pridraga
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Pridraga, u Zadarskoj županiji, smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za ...
Prodaje se samostojeća kuća u mjestu Pridraga, u Zadarskoj ž...
6
490 000 €
4455 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U Malinskoj na otoku Krku prodaje se moderna dvojna kuća u izgradnji, novogradnja, s planiranim završetkom rad...
U Malinskoj na otoku Krku prodaje se moderna dvojna kuća u i...
17
405 000 €
1446 €/m²
ažuriran
Gospić, Centar
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
GOSPIĆ ( Bužim ) - Luksuzna vila s bazenom i velikom okućnicom. Na prodaju je ekskluzivna i potpuno opremljena...
GOSPIĆ ( Bužim ) - Luksuzna vila s bazenom i velikom okućnic...
17
560 000 €
4667 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu nedaleko od Poreča smjestila se ova šarmantna kuća koja pruža savršen sp...
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu nedaleko od Poreča smj...
17
1 390 000 €
5226 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
266 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom rezidencijalnom naselju nedaleko od centra Poreča, mora i svih važnih sadržaja nalazi se ova luksuzna...
U mirnom rezidencijalnom naselju nedaleko od centra Poreča, ...
17
1 600 000 €
6478 €/m²
ažuriran
Baška, Baška
247 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOK KRK, BAŠKA – Ekskluzivna kuća prvi red do mora Smještena na jednoj od najprestižnijih lokacija na hrvats...
OTOK KRK, BAŠKA – Ekskluzivna kuća prvi red do mora Smješte...
17
1 250 000 €
3765 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
332 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, prodaja samostojeće kuće s bazenom i pogledom na more, na atraktivnoj lokaciji. U Malinskoj na otok...
Malinska, prodaja samostojeće kuće s bazenom i pogledom na m...
9
199 000 €
498 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 681 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 681 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
8
50 000 €
862 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun
58 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Motovun, okolica- starina s velikim potencijalom u srcu Istre U samom srcu idilične Istre, okruženo ne...
Istra, Motovun, okolica- starina s velikim potencijalom u sr...
15
1 750 000 €
4557 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
384 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se jedinstvena kuća sa bazenom na mirnoj i atraktivnoj lokaciji koja nudi fantastičan pogled na more i...
Prodaje se jedinstvena kuća sa bazenom na mirnoj i atraktivn...
Stranica 21 od 232
< Natrag
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban