Detaljna pretraga
521 - 540 od ukupno 4626 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 27 od 232
< Natrag
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
Naprijed >
17
280 000 €
2523 €/m²
ažuriran
Klinča sela, Klinča Sela
111 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Moderna kuća u nizu u mirnom dijelu Klinča Sela – idealna za obiteljski život! U srcu mirnog i zelenilom okru...
Moderna kuća u nizu u mirnom dijelu Klinča Sela – idealna za...
17
118 000 €
738 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Tuheljske Toplice
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Toplina doma u srcu prirode — samostojeća kuća blizu Tuheljskih Toplica Na mirnoj, zelenilom okruženoj lokaci...
Toplina doma u srcu prirode — samostojeća kuća blizu Tuheljs...
17
160 000 €
640 €/m²
ažuriran
Popovača, Gornja Gračenica
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je predivna obiteljska kuća – visoka prizemnica ukupne površine 250 m², smještena u Gornjoj Gračenici...
U ponudi je predivna obiteljska kuća – visoka prizemnica uku...
17
450 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Sveta Nedelja, Strmec
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se atraktivan stambeno-poslovni objekt – Dom za starije osobe Lokacija: u blizini glavne ceste Površ...
Prodaje se atraktivan stambeno-poslovni objekt – Dom za sta...
9
59 900 €
799 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Gornja Reka
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s prekrasnim pogledom – Gornja Reka, Jastrebarsko, 75 m² na velikoj parceli ( 1511 m² ) Na prodaju je ku...
Kuća s prekrasnim pogledom – Gornja Reka, Jastrebarsko, 75 m...
8
60 000 €
1091 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Trsteno
55 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u blizini Tuheljskih toplica – mir, priroda i blizina svega! Prodaje se kuća površine 55 m² u...
Prodaje se kuća u blizini Tuheljskih toplica – mir, priroda ...
15
530 000 €
2690 €/m²
ažuriran
Stupnik, Gornji Stupnik
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i ugodnom dijelu Stupnika prodaje se moderna obiteljska kuća koja se sastoji od dva prostrana trosobn...
U mirnom i ugodnom dijelu Stupnika prodaje se moderna obitel...
9
250 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Glina, Slatina Pokupska
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prostrana kuća ukupne površine 200 m², smještena u mirnom i prirodnom okruženju Pokupske Slatine...
Na prodaju je prostrana kuća ukupne površine 200 m², smješte...
10
315 521 €
2768 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S14 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S14 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
10
347 939 €
3052 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S16 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S16 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
10
348 122 €
3081 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S15 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S15 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
10
352 502 €
3065 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S19 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S19 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
12
350 381 €
3074 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S20 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S20 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
12
351 113 €
3053 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S21 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S21 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
11
358 455 €
3064 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
117 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S22 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S22 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
17
495 000 €
2171 €/m²
ažuriran
Zagreb, Lučko
228 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu Lučkog prodaje se ugodna obiteljska kuća s dvorištem, izgrađena 1998. godine, koja je zamišlje...
U mirnom dijelu Lučkog prodaje se ugodna obiteljska kuća s d...
9
13 000 €
113 €/m²
ažuriran
Sirač, Sirač
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća za rušenje ukupne površine 115 m², smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Sirač, ...
Na prodaju je kuća za rušenje ukupne površine 115 m², smješt...
17
65 000 €
722 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Prečno
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju obiteljsko imanje – Prečno, Ivanić-Grad Mir, prostor i toplina – savršeno mjesto za obiteljski živ...
Na prodaju obiteljsko imanje – Prečno, Ivanić-Grad Mir, pro...
9
45 000 €
489 €/m²
ažuriran
Gradec, Gradec
92 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća 94 m² – Oaza mira 30 km od Zagreba, s predivnim pogledom i vinogradom Na prodaju je kuća površine 94 m²,...
Kuća 94 m² – Oaza mira 30 km od Zagreba, s predivnim pogledo...
17
350 000 €
8333 €/m²
ažuriran
Samobor, Anindol
42 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderno uređena kuća smještena na rubu samoborske šume i okružena zelenilom. Zahvaljujući poviše...
Na prodaju je moderno uređena kuća smještena na rubu samobor...
Stranica 27 od 232
< Natrag
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban