Detaljna pretraga
1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja kuća Zadar okolica
17
295 000 €
3010 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane
98 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PETRČANE – KUĆA + GARAŽA | 349 m² PARCELA | 221 m OD MORA | UREDNA DOKUMENTACIJA Prodaje se kuća u Petrčanima ...
PETRČANE – KUĆA + GARAŽA | 349 m² PARCELA | 221 m OD MORA | ...
12
390 000 €
1703 €/m²
ažuriran
Zadar, Silba
229 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVO U PONUDI!! Lokacija objekta. Zadar - Okolica, Silba. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini mora, cca 100m...
NOVO U PONUDI!! Lokacija objekta. Zadar - Okolica, Silba. K...
17
390 000 €
1940 €/m²
ažuriran
Zadar, Molat
201 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA S 4 APARTMANA, OTOK MOLAT, SAMOSTOJEĆA, 358 M2 Prodaje se kuća s četiri apartmana na otoku Mola...
PRODAJA, KUĆA S 4 APARTMANA, OTOK MOLAT, SAMOSTOJEĆA, 358 M2...
11
195 000 €
1182 €/m²
ažuriran
Zadar, Rava
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća prizemnica na otoku Rava. Kuća ukupne bruto površine 165 m2 smještena je na atrakt...
Prodaje se samostojeća kuća prizemnica na otoku Rava. Kuća u...
17
390 000 €
1618 €/m²
ažuriran
Zadar, Molat
241 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća na otoku Molatu koja se sastoji od velikog trosobnog stana, dva dvosobna apartmana te jednog j...
Prodaje se kuća na otoku Molatu koja se sastoji od velikog t...
17
1 150 000 €
6389 €/m²
ažuriran
Zadar, Kožino
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja jedinstvenu vilu prvi red do mora, smještenu na pješćanoj plaži u savršenoj idil...
Kaiser Immobilien predstavlja jedinstvenu vilu prvi red do m...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban