Detaljna pretraga
1701 - 1720 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 86 od 231
< Natrag
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
Naprijed >
17
895 000 €
2983 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo prekrasnu autohtonu istarsku kuću kompletno adaptiranu 2014. godine smještenu u Žminju, središtu ist...
Prodajemo prekrasnu autohtonu istarsku kuću kompletno adapti...
17
549 000 €
2241 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
245 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U bližoj okolici poznatog istarskog srednjovjekovnog gradića - Svetvinčenta, prodajemo ovu lijepu kuću za odmo...
U bližoj okolici poznatog istarskog srednjovjekovnog gradića...
10
78 000 €
253 €/m²
ažuriran
Pićan, Pićan
308 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra, tri autohtone istarske kuće u nizu za adaptaciju Prodaju se kuće u nizu u malom istarskom mj...
Središnja Istra, tri autohtone istarske kuće u nizu za adapt...
17
690 000 €
2875 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Umaga Na prekrasnom brežuljku podno Brtonigle nastaje ova specifična kuća sportskog karaktera ...
Istra, okolica Umaga Na prekrasnom brežuljku podno Brtonigl...
16
900 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, Villa sa očaravajućim pogledom na more U blizini Labina, u malom mjestu smjestila se ova prek...
Labin, okolica, Villa sa očaravajućim pogledom na more U bl...
17
500 000 €
1075 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
465 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, obiteljska kuća sa četiri stana U Labinu, gradiću smještenom na istočnoj obali Istre, na brdašcu visok...
Labin, obiteljska kuća sa četiri stana U Labinu, gradiću sm...
17
650 000 €
1625 €/m²
ažuriran
Pazin, Beram
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo autohtonu istarsku vilu sa bazenom smještenu na prekrasnom slikovitom području središnje Istre. Ova...
Prodajemo autohtonu istarsku vilu sa bazenom smještenu na pr...
17
675 000 €
2045 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Šišan
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo prekrasnu kuću za odmor u okolici Šišana. Kuća je katnica, površine 330 četvornih metara, a sastoj...
Prodajemo prekrasnu kuću za odmor u okolici Šišana. Kuća j...
5
880 000 €
4293 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac
205 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin Rabac, nova moderna Villa u izgradnji sa pogledom na more. Prodajemo novu modernu Villu za odmor sa baz...
Labin Rabac, nova moderna Villa u izgradnji sa pogledom na m...
17
780 000 €
2167 €/m²
ažuriran
Pula, Monte Magno
360 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula, prostrana Villa sa bazenom i jacuzzijem Prodaje se ova prostrana Villa, smještena na samo par kilometa...
Pula, prostrana Villa sa bazenom i jacuzzijem Prodaje se o...
17
1 320 000 €
3771 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo prekrasnu villu uređenu sa izuzetnim stilom u primorskom naselju Rakalj. Rakalj pruža užitak u prek...
Prodajemo prekrasnu villu uređenu sa izuzetnim stilom u prim...
17
598 000 €
1480 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
404 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, idealna kuća sa tri stana. Nedaleko od centra opatije smjestila se predivna kuća koja se sa...
Opatija, okolica, idealna kuća sa tri stana. Nedaleko od ce...
17
1 300 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Žminj, okolica U središtu Istre oko 2 km od grada Žminja prodajemo kompleks obiteljskog imanja koji se sastoj...
Žminj, okolica U središtu Istre oko 2 km od grada Žminja pr...
17
1 900 000 €
3800 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
500 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, luksuzna Villa sa bazenom i prekrasnim pogledom na more Opatija, biser Jadrana, popularnim ...
Opatija, okolica, luksuzna Villa sa bazenom i prekrasnim pog...
17
1 870 000 €
1870 €/m²
ažuriran
Opatija, Veprinac
1000 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, Villa sa sedam apartmana, bazenom i pogledom na more Opatija "stara Gospođa", ime je dobila...
Opatija, okolica, Villa sa sedam apartmana, bazenom i pogled...
17
490 000 €
3952 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
124 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica Na samo 5 km od Grada Pule prodaje se renovirana tradicionalna kuća za odmor. Kuća je s...
Istra, Pula, okolica Na samo 5 km od Grada Pule prodaje se ...
17
700 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Pazin, Brajkovići
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra, prodajemo prekrasnu kuću za odmor s bazenom na velikoj parceli. Ova prostrana i komforna kuć...
Središnja Istra, prodajemo prekrasnu kuću za odmor s bazenom...
17
680 000 €
3716 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan
183 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kršan, okolica, prodajemo autohtonu staru villu koja svojim dizajnom i pregrštom sadržaja na prvi pogled oduzi...
Kršan, okolica, prodajemo autohtonu staru villu koja svojim ...
17
461 000 €
3073 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Barban, okolica, tradicionalna kamena Villa sa bazenom U blizini Barbana, prodaje se ova Villa za odmor sa ...
Barban, okolica, tradicionalna kamena Villa sa bazenom U b...
17
520 000 €
2600 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vodnjan, okolica, prodajemo kuću za odmor sa bazenom na lijepoj lokaciji. Ova lijepa nekretnina sastoji se od...
Vodnjan, okolica, prodajemo kuću za odmor sa bazenom na lije...
Stranica 86 od 231
< Natrag
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban