Detaljna pretraga
1661 - 1680 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 84 od 231
< Natrag
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
Naprijed >
10
198 000 €
776 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
255 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KAMENA KUĆA ZA ADAPTACIJU, KANFANAR, 255 m2 Prodaje se kamena kuća za adaptaciju u centru Kanfanara....
PRODAJA, KAMENA KUĆA ZA ADAPTACIJU, KANFANAR, 255 m2 Prodaj...
4
24 900 €
208 €/m²
ažuriran
Podgorač, Poganovci
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mjestu Poganovci (općina Podgorač) koje je smješteno između Osijeka i Našica, te u neposrednoj blizini grado...
U mjestu Poganovci (općina Podgorač) koje je smješteno izmeđ...
12
799 000 €
3823 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
209 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novogradnja | Medulin, Istra Kuća se sastoji od prizemlja, 1.kata i velike krovne terase s koje se pruža panor...
Novogradnja | Medulin, Istra Kuća se sastoji od prizemlja, 1...
17
650 000 €
2390 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Barbariga
272 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo 800 metara od obale, u mirnom naselju, ova šarmantna vila savršeno spaja mediteranski stil s modernom fun...
Samo 800 metara od obale, u mirnom naselju, ova šarmantna vi...
17
442 000 €
1498 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
295 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Višestambena kuća s 4 stambene jedinice blizu mora – Odlična lokacija i stanje U mirnom okruženju, samo 400 me...
Višestambena kuća s 4 stambene jedinice blizu mora – Odlična...
16
235 000 €
3561 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
66 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo prekrasnu autohtonu kuću u povijesnom gradiću Barbanu. Kuća je ukupne površine 66m2 a sastoji se od...
Prodajemo prekrasnu autohtonu kuću u povijesnom gradiću Barb...
6
376 000 €
6836 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Ćunski
55 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna mala kamena kuca 300 m od mora ,s velikim mediteranskim vrtom.Solarna struja i grijanje vode.Priklju...
Prekrasna mala kamena kuca 300 m od mora ,s velikim meditera...
7
99 000 €
688 €/m²
ažuriran
Petrijevci, Petrijevci
144 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je samostojeća kuća stambeno-poslovne namjene, a čija površina stambenog dijela iznosi 144 m2, posl...
Na prodaju je samostojeća kuća stambeno-poslovne namjene, a ...
14
435 000 €
2390 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
182 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Odlična moderna kuća sa pogledom na more. Kuća se nalazi u blizini Grada Labina, svega 10 ak minuta vožnje au...
Odlična moderna kuća sa pogledom na more. Kuća se nalazi u ...
17
2 000 000 €
12821 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
156 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna vila u Medulinu na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od plaže i arheološkog nal...
Prodaje se luksuzna vila u Medulinu na odličnoj lokaciji, sa...
12
1 190 000 €
4760 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Rovinj, jedno od najpoželjnijih mjesta na Jadranu, nudi savršenu ravnotežu između užur...
Istra, Rovinj, okolica Rovinj, jedno od najpoželjnijih mjes...
17
498 000 €
6385 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
78 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica, U centru mirnog mjesta nedaleko od Rovinja, smjestila se novoizgrađena prizemna kuća ...
Istra, Rovinj, okolica, U centru mirnog mjesta nedaleko od ...
17
650 000 €
3652 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
178 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s bazenom u okolici Dobrinja Na prodaju je vrhunski uređena vila koja se prostire na parceli od...
Luksuzna vila s bazenom u okolici Dobrinja Na prodaju je vr...
15
490 000 €
2882 €/m²
ažuriran
Preko, Sutomišćica
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća za adaptaciju u turističkom naselju Sutomišćica na otoku Ugljanu. Kuća se nalazi svega nekolik...
Prodaje se kuća za adaptaciju u turističkom naselju Sutomišć...
9
250 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Bakar, Krasica
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
12
392 000 €
4780 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat
82 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na samo 150 metara od Jadranske obale, ova nedavno renovirana kuća u nizu u Červar-Portu nudi udoban i funkcio...
Na samo 150 metara od Jadranske obale, ova nedavno renoviran...
5
1 500 000 €
479 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
3130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se građevinsko zemljište u Brtonigli – jedinstvena investicijska prilika Nudimo na prodaju atraktivno...
Prodaje se građevinsko zemljište u Brtonigli – jedinstvena i...
17
500 000 €
2793 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
179 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Labin, Okolica. Prodajemo novosagrađenu villu za odmor s bazenom u okolici Labina na istočnoj obali Is...
Istra, Labin, Okolica. Prodajemo novosagrađenu villu za odm...
17
600 000 €
2927 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
205 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Labin, luksuzna Villa u ekskluzivnom naselju grada Labina. Prodajemo novosagrađenu Villu u ekskluzivno...
Istra, Labin, luksuzna Villa u ekskluzivnom naselju grada La...
16
380 000 €
2695 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
141 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Marčana, okolica, kuća sa prostranom okućnicom na rubu naselja. Na svega 4 kilometra od centra Marčane, smjes...
Marčana, okolica, kuća sa prostranom okućnicom na rubu nasel...
Stranica 84 od 231
< Natrag
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban