Detaljna pretraga
1601 - 1620 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 81 od 694
< Natrag
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
Naprijed >
10
269 000 €
3736 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan na prvom katu moderne novogradnje u izgradnji u Novalji na otoku Pagu. Na odličnoj poziciji, b...
Prodaje se stan na prvom katu moderne novogradnje u izgradnj...
10
249 000 €
3773 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan na prvom katu prekrasne, moderne novogradnje u izgradnji u Novalji na otoku Pagu. Na odličnoj ...
Prodaje se stan na prvom katu prekrasne, moderne novogradnje...
4
255 000 €
269 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
948 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Vrbnik, otok Krk – prodaja građevinskog zemljišta s pogledom na more. Na atraktivnoj lokaciji u Vrbniku, na o...
Vrbnik, otok Krk – prodaja građevinskog zemljišta s pogledom...
4
230 000 €
264 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
870 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Vrbnik, otok Krk – građevinsko zemljište u zoni moderne gradnje s pogledom na more U novijem dijelu Vrbnika, ...
Vrbnik, otok Krk – građevinsko zemljište u zoni moderne grad...
4
230 000 €
253 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
908 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
U Vrbniku na otoku Krku prodaje se građevinsko zemljište površine 908 m². Parcela je pravilnog oblika te omogu...
U Vrbniku na otoku Krku prodaje se građevinsko zemljište pov...
7
98 000 €
3267 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman S3, samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popularn...
Vir – Uređen apartman S3, samo 200 m od mora U mirnoj spore...
3
95 000 €
3065 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
31 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Vir – Uređen apartman S4 , samo 200 m od mora U mirnoj sporednoj ulici, a ipak na centralnoj lokaciji popular...
Vir – Uređen apartman S4 , samo 200 m od mora U mirnoj spor...
17
600 000 €
216 €/m²
ažuriran
Bale, Bale
2780 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smješteno u slikovitom istarskom gradiću Bale u zapadnoj Istri, ovo atraktivno građevinsko zemljište predstavl...
Smješteno u slikovitom istarskom gradiću Bale u zapadnoj Ist...
17
180 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Bale, Bale
30 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Smješten u šarmantnom povijesnom gradiću Bale u središnjoj Istri, ovaj prekrasno renoviran stan nudi autentiča...
Smješten u šarmantnom povijesnom gradiću Bale u središnjoj I...
11
165 000 €
2357 €/m²
ažuriran
Žminj, Cere
70 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA 70m2, OKUĆNICA 200 m2, CERE, ŽMINJ Prodaje se šarmantna kuća smještena u malom i mirnom istarsk...
PRODAJA, KUĆA 70m2, OKUĆNICA 200 m2, CERE, ŽMINJ Prodaje se...
9
275 000 €
2292 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Staro Čiće
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, NOVOGRADNJA, PRODAJA, VELIKA GORICA, 120 m2, 4-sobna Prodaje se montažna duplex kuća ukupne površine 12...
KUĆA, NOVOGRADNJA, PRODAJA, VELIKA GORICA, 120 m2, 4-sobna ...
17
710 000 €
3989 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava
178 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, ČUČERJE, 178 m2, OKUĆNICA 1638 m2, 3-sobna Prodaje se kuća površine 178 m2 s dvorištem...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, ČUČERJE, 178 m2, OKUĆNICA 1638 m2, 3-...
17
290 000 €
2816 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Muntić
103 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, MUNTIĆ, 103 m2 Prodaje se osunčana samostojeća kuća u Muntiću stambene površine 103 m², smješt...
PRODAJA, KUĆA, MUNTIĆ, 103 m2 Prodaje se osunčana samostoje...
11
78 000 €
1300 €/m²
ažuriran
Lekenik, Brkiševina
60 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća za odmor smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Brkiševina, idealna za bijeg iz g...
Na prodaju je kuća za odmor smještena u mirnom i zelenilom o...
17
767 000 €
5364 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
143 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Vodnjan, okolica Na 7 kilometara udaljenosti od grada Vodnjana, te na 10-ak minuta vožnje od većih gra...
Istra, Vodnjan, okolica Na 7 kilometara udaljenosti od grad...
17
986 000 €
5478 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća s bazenom u završnoj fazi gradnje, smještena u...
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je luksuzna samostojeća k...
3
137 000 €
2076 €/m²
ažuriran
Pula, Stoja
66 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
Istra, Pula Na prodaju su dva poslovna prostora na odličnoj lokaciji u Puli, u naselju Stoja, udaljena svega ...
Istra, Pula Na prodaju su dva poslovna prostora na odličnoj...
5
150 000 €
2632 €/m²
ažuriran
Pula, Monteserpo - Komunal
57 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula Na prodaju je ograđena građevinska parcela površine 415 m² smještena u mirnom dijelu u okolici Pu...
Istra, Pula Na prodaju je ograđena građevinska parcela povr...
1
220 000 €
105 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena
2100 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
6
240 000 €
5581 €/m²
ažuriran
Solin, Sveti Kajo
43 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se moderno uređen dvosoban stan u Solinu, predio Sveti Kajo. Zgrada je napravljena u proljeće 2021. go...
Prodaje se moderno uređen dvosoban stan u Solinu, predio Sve...
Stranica 81 od 694
< Natrag
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban