Detaljna pretraga
1501 - 1520 od ukupno 13875 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 76 od 694
< Natrag
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
Naprijed >
4
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi ...
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na sam...
4
183 086 €
3103 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
4
190 247 €
3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi se stambeni kompleks u kojem se prodaje moderan trosob...
Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi se s...
4
137 696 €
3202 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi ...
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na sam...
3
187 426 €
3124 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA – 3-SOBNI STAN S VRTOM U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba ...
PRODAJA – 3-SOBNI STAN S VRTOM U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA ...
3
190 247 €
3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi s...
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samo...
3
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
3
190 247 €
3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
3
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
3
137 696 €
3202 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi s...
PRODAJA – 2-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samo...
3
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
6
238 000 €
2975 €/m²
ažuriran
Pula, Šijana
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Pula, Šijana – kvalitetna novogradnja, 2 spavaće sobe, garaža, spremište, lođa U ponudi je moderan i funkcion...
Pula, Šijana – kvalitetna novogradnja, 2 spavaće sobe, garaž...
13
240 000 €
3380 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prilika! Istra, Novigrad Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Novigradu, svega 200 metara od mora i uređenih pla...
Prilika! Istra, Novigrad Na iznimno atraktivnoj lokaciji u ...
17
185 000 €
1682 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga
110 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RIJEKA – STAN S GARAŽAMA U mirnom dijelu Sušačke Drage prodaje se stan koji zauzima cijelu etažu privatne ku...
RIJEKA – STAN S GARAŽAMA U mirnom dijelu Sušačke Drage pro...
10
206 000 €
4204 €/m²
ažuriran
Viškovo, Saršoni
49 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PREKRASAN STAN S VRTOM U NOVIJOJ ZGRADI NA SARŠONIMA U mirnom i ugodnom okruženju na Saršonima nalazi se ovaj...
PREKRASAN STAN S VRTOM U NOVIJOJ ZGRADI NA SARŠONIMA U mirn...
17
560 000 €
4667 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu nedaleko od Poreča smjestila se ova šarmantna kuća koja pruža savršen sp...
U mirnom i zelenilom okruženom dijelu nedaleko od Poreča smj...
17
1 390 000 €
5226 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
266 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom rezidencijalnom naselju nedaleko od centra Poreča, mora i svih važnih sadržaja nalazi se ova luksuzna...
U mirnom rezidencijalnom naselju nedaleko od centra Poreča, ...
17
1 600 000 €
6478 €/m²
ažuriran
Baška, Baška
247 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOK KRK, BAŠKA – Ekskluzivna kuća prvi red do mora Smještena na jednoj od najprestižnijih lokacija na hrvats...
OTOK KRK, BAŠKA – Ekskluzivna kuća prvi red do mora Smješte...
6
412 000 €
2060 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
200 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
13
620 000 €
2857 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
217 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan se nalazi na 1. katu i nudi vrlo funkcijonalan raspored. Stan se sastoji od ulaza, hodnika, dnevnog borav...
Stan se nalazi na 1. katu i nudi vrlo funkcijonalan raspored...
Stranica 76 od 694
< Natrag
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban