Detaljna pretraga
361 - 380 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 19 od 694
< Natrag
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Naprijed >
17
265 000 €
4417 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Čižići
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodajemo četiri nova stana u dvije manje zgrade u Čižićima na otoku Krku. Stanovi se nalaze na samo 250 metar...
Prodajemo četiri nova stana u dvije manje zgrade u Čižićima ...
16
390 000 €
3786 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaja, Črnomerec, zelenilom okružena oaza mira, 4-soban stan 101,29 m² + 2 parkirna mjestaProdaje se prostra...
Prodaja, Črnomerec, zelenilom okružena oaza mira, 4-soban st...
3
78 000 €
113 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Juršići
693 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Juršići, građevinsko zemljište u centru naselja Na prodaju je građevinsko zemljište površine 693 m², ...
Istra, Juršići, građevinsko zemljište u centru naselja Na ...
3
372 000 €
140 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
2653 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Rovinj, okolica, atraktivno građevinsko zemljište na rubu građevinske zone U idiličnom istarskom ambij...
Istra, Rovinj, okolica, atraktivno građevinsko zemljište na ...
10
86 200 €
142 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
608 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, okolica Svetvinčenta, odlično građevinsko zemljište s građevinskom dozvolom – PRILIKA! Na prodaju je ...
Istra, okolica Svetvinčenta, odlično građevinsko zemljište s...
10
74 700 €
158 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
472 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
17
499 500 €
3352 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
149 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća se nalazi na otoku Viru, u prekrasnom i mirnom naselju Torovi, u predjelu Pedinka, svega oko 300 metara o...
Kuća se nalazi na otoku Viru, u prekrasnom i mirnom naselju ...
17
400 000 €
3571 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
112 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
3. kat
PRODAJA STANA – CENTAR ZAGREBA (MIHANOVIĆEVA ULICA) Opis nekretnine: -prostran peterosobni stan starinskog št...
PRODAJA STANA – CENTAR ZAGREBA (MIHANOVIĆEVA ULICA) Opis nek...
13
190 000 €
3585 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
53 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na atraktivnoj lokaciji u mjestu Povljana, na otoku Pag, prodaje se dvosoban apartman smješten na prvom katu k...
Na atraktivnoj lokaciji u mjestu Povljana, na otoku Pag, pro...
4
525 000 €
4268 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
123 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirnoj zoni svega 800 metara od mora i centra, smješten...
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirno...
4
525 000 €
4268 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
123 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
6
335 000 €
4136 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
5
370 000 €
4066 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
335 000 €
4295 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
345 000 €
4259 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
4
380 000 €
4176 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
345 000 €
4423 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
15
300 000 €
5085 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od centra grada, u drugom redu do mora, smješten je ov...
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od c...
13
330 000 €
5593 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
1
569 000 €
7025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorištem, mirna zona pored šume i pješice od plaža U m...
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorišt...
Stranica 19 od 694
< Natrag
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban