Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 27 oglasa za Umag, Savudrija - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
17
831 906 €
8319 €/m²
nov
Umag, Savudrija
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe i direktnim pogledom na more smješten je unutar jednog od najeksk...
Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe i direktnim pog...
17
1 078 078 €
8837 €/m²
nov
Umag, Savudrija
122 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj prestižni i iznimno prostrani apartman s dvije spavaće sobe smješten je unutar jednog od najekskluzivniji...
Ovaj prestižni i iznimno prostrani apartman s dvije spavaće ...
17
1 007 497 €
8916 €/m²
nov
Umag, Savudrija
113 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
ID KOD AGENCIJE: ALG-3975 Maja Lovrinović Voditeljica ureda Pula Mob: +385 97 729 0033 Tel: +385 52 204 933...
ID KOD AGENCIJE: ALG-3975 Maja Lovrinović Voditeljica ure...
17
814 923 €
8955 €/m²
nov
Umag, Savudrija
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe, prostranom loggiom i otvorenim pogledom na more smješten je unut...
Ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe, prostranom log...
17
816 665 €
8877 €/m²
nov
Umag, Savudrija
92 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj moderan apartman s dvije spavaće sobe i direktnim pogledom na more smješten je unutar ekskluzivnog, ograđ...
Ovaj moderan apartman s dvije spavaće sobe i direktnim pogle...
17
874 155 €
8487 €/m²
nov
Umag, Savudrija
103 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe, velikom loggiom i direktnim pogledom na more pruža sofisticirano...
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe, velikom loggio...
17
772 182 €
8215 €/m²
nov
Umag, Savudrija
94 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pogledom na park nudi 94,50 m² pažljivo osmišljenog s...
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pog...
17
785 001 €
8177 €/m²
nov
Umag, Savudrija
96 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten unutar ekskluzivnog resorta na Jadranu, ovaj elegantni apartman s dvije spavaće sobe, prostranom logg...
Smješten unutar ekskluzivnog resorta na Jadranu, ovaj elegan...
17
846 581 €
8300 €/m²
nov
Umag, Savudrija
102 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u prestižnom zatvorenom resortu u Savudriji, ovaj elegantni apartman pruža savršen spoj moderne udobn...
Smješten u prestižnom zatvorenom resortu u Savudriji, ovaj e...
17
845 095 €
8205 €/m²
nov
Umag, Savudrija
103 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe nalazi se unutar ekskluzivnog luksuznog resorta smještenog na naj...
Ovaj prostrani apartman s dvije spavaće sobe nalazi se unuta...
17
948 490 €
8320 €/m²
nov
Umag, Savudrija
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantan i prostran apartman s dvije spavaće sobe nalazi se unutar ekskluzivnog luksuznog resorta smješt...
Ovaj elegantan i prostran apartman s dvije spavaće sobe nala...
17
763 423 €
8389 €/m²
nov
Umag, Savudrija
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe i prostranom loggiom od 21,50 m² s pogledom na uređene parkovne p...
Ovaj elegantan apartman s dvije spavaće sobe i prostranom lo...
17
756 085 €
8401 €/m²
nov
Umag, Savudrija
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj kompaktan, ali elegantno organiziran apartman s dvije spavaće sobe i loggiom s pogledom na uređene parkov...
Ovaj kompaktan, ali elegantno organiziran apartman s dvije s...
0
561 415 €
4253 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Istri, svega nekoliko minuta hoda od mora, ovaj prostrani apa...
Smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Istri, sveg...
0
511 219 €
4407 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
116 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u Istri, ovaj elegantni apartman na prvom katu nalazi se...
Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u Istr...
0
525 580 €
3982 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u jednom od najtraženijih dijelova istarske obale, ovaj elegantni apartman na prvom katu nalazi se un...
Smješten u jednom od najtraženijih dijelova istarske obale, ...
0
494 428 €
4120 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, ovaj moderan apartman na prvom katu nalazi se unutar ekskluzi...
Smješten na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, ovaj modera...
17
299 000 €
4096 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN TROSOBAN STAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE (SAVUDRIJA – VOLPARIJA) ...
EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN TROSOBAN STAN S KROVNOM TERAS...
7
472 600 €
5251 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Savudrija - Zambratija, novogradnja zgrada sa šest stanova, dvosobni s dnevnim boravkom i terasom. Lokacija zg...
Savudrija - Zambratija, novogradnja zgrada sa šest stanova, ...
14
320 000 €
4776 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prilika! Istra, Savudrija, Umag Na samo 650 m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi ...
Prilika! Istra, Savudrija, Umag Na samo 650 m od mora i pre...
Stranica 1 od 2
Natrag
1
2
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Umag
[x]
Savudrija
[x]