Detaljna pretraga
1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja kuća Kršan, Plomin
17
680 000 €
1943 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prostrana kuća s panoramskim pogledom na more. Objekt se proteže na četiri etaže – suteren, priz...
Na prodaju je prostrana kuća s panoramskim pogledom na more....
17
350 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo lijepu obiteljsku kuću u malom ribarskom mjestu, na mirnoj lokaciji u Plomin Luci. Grad Plomin, zbog...
Prodajemo lijepu obiteljsku kuću u malom ribarskom mjestu, n...
17
395 000 €
1908 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin
207 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od pri...
Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 m...
17
270 000 €
868 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin
311 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Otkrijte skriveni dragulj u istri! Prodaje se stara kamena, autohtona kuća sa panoramskim pogledom na more i ...
Otkrijte skriveni dragulj u istri! Prodaje se stara kamena,...
17
450 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja kuću s pogledom na more u Plominu, malenom istarskom gradiću. Kuća ima tlocrtno ...
Kaiser Immobilien predstavlja kuću s pogledom na more u Plom...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
3-soban