imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja kuća Kršan, Plomin

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja kuća Kršan, Plomin

17
680 000 € 1943 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin

350 m2

kat
17
350 000 € 1250 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin

280 m2

kat
17
395 000 € 1908 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin

207 m2

kat
17
270 000 € 868 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin

311 m2

kat
17
450 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Kršan, Plomin

100 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup