imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Kršan, Kršan

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 27 oglasa - Prodaja zemljišta Kršan, Kršan

Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
5
55 000 € 104 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

528 m2

kat
8
61 900 € 50 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1238 m2

kat
2
80 699 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1076 m2

kat
2
79 000 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1053 m2

kat
2
79 200 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1057 m2

kat
2
81 000 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1081 m2

kat
2
83 775 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1117 m2

kat
2
69 000 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

919 m2

kat
2
69 000 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

918 m2

kat
2
78 150 € 75 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1042 m2

kat
2
67 000 € 50 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1340 m2

kat
4
270 000 € 104 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

2603 m2

kat
13
56 000 € 58 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

971 m2

kat
13
42 000 € 58 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

729 m2

kat
1
500 000 € 22727 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

22 m2

kat
6
86 000 € 35 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

2457 m2

kat
5
66 000 € 35 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1888 m2

kat
11
99 000 € 17 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

5839 m2

kat
13
75 700 € 35 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

2163 m2

kat
6
67 000 € 50 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1340 m2

kat
Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup