imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Kršan, Kršan

Detaljna pretraga

21 - 27 od ukupno 27 oglasa - Prodaja zemljišta Kršan, Kršan

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
6
107 000 € 40 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

2669 m2

kat
6
92 000 € 71 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1303 m2

kat
5
170 000 € 5 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

31717 m2

kat
9
78 000 € 97 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

801 m2

kat
11
290 000 € 72 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

4010 m2

kat
11
180 000 € 95 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

1899 m2

kat
17
280 000 € 34 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan

8185 m2

kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup