Detaljna pretraga
1041 - 1060 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 53 od 694
< Natrag
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
Naprijed >
10
720 000 €
1600 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVO U PONUDI!! Prodaje se prostrana i izuzetno atraktivna kuća smještena na odličnoj lokaciji, svega 5 minut...
NOVO U PONUDI!! Prodaje se prostrana i izuzetno atraktivna ...
14
1 390 000 €
4484 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
310 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVO U PONUDI!! Jedinstvena nekretnina u Novalji na otoku Pagu. Prodaje se kompletno namještena i opremljena ...
NOVO U PONUDI!! Jedinstvena nekretnina u Novalji na otoku P...
15
650 000 €
5417 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, prodaja nove dvojne kuće s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Kuća se prostire na prizemlje i pr...
Malinska, prodaja nove dvojne kuće s okućnicom, bazenom i po...
17
620 000 €
5082 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
122 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, u ponudi je nova dvojna kuća s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Nekretnina se sastoji od dvij...
Malinska, u ponudi je nova dvojna kuća s okućnicom, bazenom ...
5
107 000 €
3567 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
30 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj stan nalazi se na 1. katu održavane kuće na popularnom otoku Viru. Sa stambenom površinom od približno 30...
Ovaj stan nalazi se na 1. katu održavane kuće na popularnom ...
17
299 000 €
4096 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN TROSOBAN STAN S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE (SAVUDRIJA – VOLPARIJA) ...
EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN TROSOBAN STAN S KROVNOM TERAS...
11
205 000 €
2929 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Vlaškovec
70 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Potpuno renovirana (2025.) samostojeća dvokatnica s velikom terasom i pogledom na vinograde — useljiva odmah, ...
Potpuno renovirana (2025.) samostojeća dvokatnica s velikom ...
17
585 000 €
5132 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme
114 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se prostran i svijetao stan površine 114 m² smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji Šestinski vrh, i...
Prodaje se prostran i svijetao stan površine 114 m² smješten...
14
220 000 €
5500 €/m²
ažuriran
Novigrad, Mareda
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U mirnom i uređenom dijelu Mareda, nedaleko od Novigrada, smješten je ovaj potpuno renoviran apartman površine...
U mirnom i uređenom dijelu Mareda, nedaleko od Novigrada, sm...
1
82 000 €
119 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
687 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Smješteno na mirnoj i vrlo atraktivnoj lokaciji u Pavićinima, nedaleko od Marčane, ovo građevinsko zemljište p...
Smješteno na mirnoj i vrlo atraktivnoj lokaciji u Pavićinima...
14
176 500 €
3922 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Smješten u vrlo traženom području Štinjana, u blizini Pule, ovaj vrhunski novi stambeni projekt nudi savršen s...
Smješten u vrlo traženom području Štinjana, u blizini Pule, ...
14
213 000 €
4019 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u vrlo traženom području Štinjana, nedaleko od Pule, ovaj izniman novi stambeni projekt predstavlja s...
Smješten u vrlo traženom području Štinjana, nedaleko od Pule...
14
233 500 €
3434 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u vrlo traženom području Štinjana, nedaleko od Pule, ovaj vrhunski novi stambeni projekt nudi savršen...
14
176 500 €
3922 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Moderan stambeni projekt visoke kvalitete gradnje nalazi se u Štinjanu, jednoj od najpoželjnijih lokacija u bl...
Moderan stambeni projekt visoke kvalitete gradnje nalazi se ...
14
176 500 €
3837 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Vrhunski stambeni projekt dostupan je u Štinjanu, jednoj od najpoželjnijih lokacija u blizini Pule, koji nudi ...
Vrhunski stambeni projekt dostupan je u Štinjanu, jednoj od ...
14
223 500 €
3664 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kvalitetan stan u prizemlju dostupan je unutar vrhunskog projekta novogradnje smještenog u Štinjanu, jednoj od...
Kvalitetan stan u prizemlju dostupan je unutar vrhunskog pro...
1
76 000 €
125 €/m²
ažuriran
Marčana, Pavićini
607 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji u mirnom naselju Pavićini, koje predstavlja izvrsnu p...
Na prodaju je građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji u m...
9
323 000 €
3845 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
84 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Moderan stan na prodaju smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stana, na atraktivnoj lok...
Moderan stan na prodaju smješten na prvom katu manje stamben...
8
270 000 €
3857 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderan stan na prodaju smješten u kvalitetno projektiranoj stambenoj zgradi u mirnom i poželjnom dijelu u bli...
Moderan stan na prodaju smješten u kvalitetno projektiranoj ...
2
585 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
117 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u jednoj od najpoželjnijih stambenih zona Pule, ovaj vrhunski stan u prizemlju dio je moderne luksuzn...
Smješten u jednoj od najpoželjnijih stambenih zona Pule, ova...
Stranica 53 od 694
< Natrag
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban