Prodaja magacina
Oglasi sa 3d turom - prodaja
IZDAVANJE
Izdavanje stanova
Izdavanje kuća
Izdavanje poslovnog prostora
Izdavanje zemljišta
Izdavanje garaža
Izdavanje magacina
Oglasi sa 3d turom - izdavanje
Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 2051 oglasa - Prodaja kuća
Strana 1 od 103
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Napred >
10
89 900 €
848 €/m²
ažuriran
Ub, Ub - Opština
106 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
U selu Joševa, opština Ub, nalazi se ova kuća za prodaju na placu od 65 ari. Kuća je spratna i uknjižena. U pr...
U selu Joševa, opština Ub, nalazi se ova kuća za prodaju na ...
16
224 900 €
1249 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Sopot
180 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Kuća je kvalitetno sagradjena retko u ponudi. Odlican raspored, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, 2 kupatila,...
Kuća je kvalitetno sagradjena retko u ponudi. Odlican raspo...
17
290 000 €
2071 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik
140 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Prava planinska kuća na 1100m nadmorske visine u Brzeću. U prizemlju je apartman sa zasebnim ulazom, kupatilom...
Prava planinska kuća na 1100m nadmorske visine u Brzeću. U p...
17
499 000 €
416 €/m²
ažuriran
Subotica, Palić
1200 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
JEDINSTVENA PRILIKA - na prodaju velelepna kuća na odličnoj lokaciji između Subotice i Palića Odlično pozicio...
JEDINSTVENA PRILIKA - na prodaju velelepna kuća na odličnoj ...
17
50 000 €
234 €/m²
ažuriran
Smederevo, Velika Plana
214 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
🏡 KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! 🌳 📍 Velika Plana, ul. 1. maja 💰 Cena: 50.000 € Na samo ~90 ...
🏡 KUĆA SA VELIKIM PLACEM – ODLIČNA PRILIKA! 🌳 📍 Velika Pl...
17
470 000 €
1567 €/m²
ažuriran
Kruševac, Mudrakovac
300 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Luksuzna kuća u Mudrakovcu. Predstavljamo vam luksuznu porodičnu kuću u Kruševcu, površine 300 kvadrata, koja ...
Luksuzna kuća u Mudrakovcu. Predstavljamo vam luksuznu porod...
17
295 000 €
776 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Centar
380 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Porodična salonska kuća površine 380m2 smeštena na parceli od 821 m2 sa ukrasnim vrtom u čijem se sastavu nala...
Porodična salonska kuća površine 380m2 smeštena na parceli o...
14
100 000 €
435 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Duvanika
230 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Duvanika - Spratna kuća sa dva ulaza površina 230m2 na placu površine 3,2 ara. Kuća se sastoji od dve stambene...
Duvanika - Spratna kuća sa dva ulaza površina 230m2 na placu...
7
279 900 €
933 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Centar
300 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Magnat 0645800900 - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom Dedinju (pored Titove Vile - u naselju 25 maj), 12 m...
Magnat 0645800900 - Ekskluzivno prodaje - na Zlatiborskom De...
10
165 000 €
2143 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča
77 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda p...
U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zg...
1
230 000 €
4423 €/m²
ažuriran
Inđija, Stari Slankamen
52 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Plac 21.5 ar.Pogled na Dunav.Atraktivna lokacija.Odlična investicija....
Plac 21.5 ar.Pogled na Dunav.Atraktivna lokacija.Odlična inv...
9
35 000 €
310 €/m²
ažuriran
Kikinda, Bašaid
113 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Bašaid - četvorosobna kuća površine 113m2 + šupa na placu površine 7,6 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofa...
Bašaid - četvorosobna kuća površine 113m2 + šupa na placu po...
17
165 000 €
1755 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča
94 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
U ponudi porodična stambena zgrada - kuća spratnosti prizemlja ukupne bruto površine 111 m2, ukupne korisne ne...
U ponudi porodična stambena zgrada - kuća spratnosti prizeml...
17
290 000 €
562 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Sečanj
516 m2
VILA
VILA
spr.
Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 516m2 na placu od 29,04 ara. Ova jedinstvena vila se nalazi u n...
Sutjeska - luksuzna vila ukupne bruto površine 516m2 na plac...
15
139 000 €
579 €/m²
nov
Zrenjanin, Putnikovo
240 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Putnikovo Podno grejanje, Alu stolarija, Velux prozori Tipska kuća u nizu u naselju Putn...
Kuća na prodaju Putnikovo Podno grejanje, Alu stolarija, ...
16
2 200 000 €
7333 €/m²
nov
Beograd, Savski venac, Dedinje
300 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
S velikim zadovoljstvom predstavljamo Vam luksuznu kuću smeštenu u prestižnom okruženju Dedinja, koja na sofis...
S velikim zadovoljstvom predstavljamo Vam luksuznu kuću smeš...
11
220 000 €
1100 €/m²
nov
Zrenjanin, Bagljaš
200 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Kuća na prodaju Bagljaš Garaža, Terasa, Ostava – CG, Gas, Mahagoni, Bukovina Objekat se nalazi na parcel...
Kuća na prodaju Bagljaš Garaža, Terasa, Ostava – CG, Gas,...
8
240 000 €
667 €/m²
nov
Irig, Vrdnik
360 m2
KUĆA
KUĆA
spr.
Prodaje se kuća u Vrdniku, 360m2, plac 15 ari. Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozvati 0616605...
Prodaje se kuća u Vrdniku, 360m2, plac 15 ari. Za više info...
17
675 000 €
1058 €/m²
nov
Beograd, Zemun, Zemun polje
638 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zg...
U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja...
17
120 000 €
500 €/m²
nov
Beograd, Palilula, Borča
240 m2
KUĆA
KUĆA
pr spr.
Porodični Stambeni objekat ( kuća ) u naselju Borča. Površina stambenog dela objekta u nivou prizemlja je 120...
Porodični Stambeni objekat ( kuća ) u naselju Borča. Površi...
Strana 1 od 103
Nazad
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10