imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Zadar, Borik

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja nekretnina Zadar, Borik

17
329 000 € 4985 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik

66 m2

kat
9
445 000 € 4159 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik

107 m2

kat
11
320 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik

64 m2

kat
17
1 000 000 € 4525 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik

221 m2

kat
1
340 000 € 4198 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik

81 m2

1. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup