Detaljna pretraga
1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja nekretnina Vojnić, Vojnić
9
45 000 €
300 €/m²
ažuriran
Vojnić, Vojnić
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IMANJE, PRODAJA, KARLOVAC, VOJNIĆ, 31.828,00 m2 Prodaje se imanje površine 31.828,00 m2. Sastoji se od kuće...
IMANJE, PRODAJA, KARLOVAC, VOJNIĆ, 31.828,00 m2 Prodaje se ...
9
82 000 €
547 €/m²
ažuriran
Vojnić, Vojnić
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IMANJE, PRODAJA, KARLOVAC, VOJNIĆ, 81.704,00 m2 Prodaje se imanje ukupne površine 81.704,00 m2. Sastoji se ...
IMANJE, PRODAJA, KARLOVAC, VOJNIĆ, 81.704,00 m2 Prodaje se ...
9
82 000 €
1 €/m²
ažuriran
Vojnić, Vojnić
81704 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, KARLOVAC, VOJNIĆ, 81.704,00 m2 Prodaje se zemljište ukupne površine 81.704,00 m2. Sasto...
ZEMLJIŠTE, PRODAJA, KARLOVAC, VOJNIĆ, 81.704,00 m2 Prodaje ...