imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Umag, Valica

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa - Prodaja nekretnina Umag, Valica

13
355 000 € 3550 €/m²
ažuriran
Umag, Valica

100 m2

kat
6
280 000 € 3182 €/m²
ažuriran
Umag, Valica

88 m2

kat
9
530 000 € 3706 €/m²
ažuriran
Umag, Valica

143 m2

kat
6
255 000 € 2898 €/m²
ažuriran
Umag, Valica

88 m2

kat
9
230 000 € 1533 €/m²
ažuriran
Umag, Valica

150 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup