imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 5 od ukupno 5 oglasa za Umag, Savudrija - Prodaja stanova - 2-SOBAN

17
648 000 € 10125 €/m²
nov
Umag, Savudrija

64 m2

kat
17
461 250 € 7561 €/m²
nov
Umag, Savudrija

61 m2

kat
17
463 500 € 7598 €/m²
nov
Umag, Savudrija

61 m2

kat
15
440 000 € 6984 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija

63 m2

2. kat
16
250 000 € 3165 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija

79 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup