Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 125 oglasa za Umag - Prodaja stanova - 2-SOBAN
Stranica 1 od 7
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
Naprijed
17
648 000 €
10125 €/m²
nov
Umag, Savudrija
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješte...
Ovaj kompaktan, ali elegantno dizajniran apartman s jednom s...
17
461 250 €
7561 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom, prostranom loggiom i opuštajućim pogledom na park ...
Ovaj elegantno dizajniran apartman s jednom spavaćom sobom, ...
17
463 500 €
7598 €/m²
nov
Umag, Savudrija
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Ovaj elegantan apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim pogledom na more smješten je unutar ekskluzivnog m...
Ovaj elegantan apartman s jednom spavaćom sobom i direktnim ...
7
148 000 €
3217 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u mirnom području u blizini Umaga i jadranske obale, ovaj šarmantni stan u prizemlju predstavlja izvr...
Smješten u mirnom području u blizini Umaga i jadranske obale...
15
300 000 €
5085 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od centra grada, u drugom redu do mora, smješten je ov...
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od c...
13
330 000 €
5593 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
7
240 000 €
3636 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prilika! Dvosoban stan u Umagu – 500 m od mora Na atraktivnoj lokaciji u Umag, svega 500 metara od uređenih p...
Prilika! Dvosoban stan u Umagu – 500 m od mora Na atraktivn...
11
219 000 €
5615 €/m²
ažuriran
Umag, Crveni Vrh
39 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na prodaju potpuno opremljen apartman površine 39 m2 s terasom i otvorenim pogledom na more, smješten u presti...
Na prodaju potpuno opremljen apartman površine 39 m2 s teras...
15
205 000 €
4659 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i mediteranskog načina života U jednom od najpoželjn...
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i m...
15
208 000 €
4727 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
205 000 €
4659 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
207 000 €
4600 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
207 000 €
4600 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
207 000 €
4705 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
208 000 €
4727 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
208 000 €
4522 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
216 000 €
4408 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
217 000 €
4429 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
205 000 €
4767 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
15
215 000 €
4674 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Stranica 1 od 7
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban
[x]
2-soban
[x]
Umag
[x]