Detaljna pretraga
1 - 8 od ukupno 8 oglasa - Prodaja kuća Umag, Lovrečica
17
1 315 968 €
4803 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
274 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u elitnom resortu u Lovrečici, Istra, ova luksuzna vila savršeno spaja suvremeni dizajn i prirodnu l...
Smještena u elitnom resortu u Lovrečici, Istra, ova luksuzna...
17
1 315 968 €
4803 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
274 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Lovrečica Na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža, smještena na izuzetnoj lokaciji u ekskluzivno...
Istra, Lovrečica Na samo par koraka od mora i prekrasnih pl...
15
570 000 €
4014 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Lovrečica, Brtonigla okolica! U mirnom i zelenilom okruženom naselju, nedaleko od Lovrečice i Brtonigl...
Istra, Lovrečica, Brtonigla okolica! U mirnom i zelenilom o...
17
680 000 €
4722 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
144 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, Lovrečica Na samo par minuta vožnje od prekrasnih plaža i mjesta Lovrečice nalazi se ova izuzetn...
Istra, Umag, Lovrečica Na samo par minuta vožnje od prekras...
7
600 000 €
2239 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
268 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova predivna kuća smještena je u mirnom i tihom mjestu Lovrečica, udaljenom samo 2,5 kilometra od mora, čineći...
Ova predivna kuća smještena je u mirnom i tihom mjestu Lovre...
17
996 920 €
4004 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
249 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Doživite vrhunski luksuz na obali u ovoj elegantnoj vili smještenoj u šarmantnom primorskom mjestu Lovrečica, ...
Doživite vrhunski luksuz na obali u ovoj elegantnoj vili smj...
17
1 350 000 €
4856 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
278 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna Vila s Grijanim Bazenom u Lovrečici, Umag: Miran Život uz Jadran U mirnom selu Lovrečica kod Umaga...
Luksuzna Vila s Grijanim Bazenom u Lovrečici, Umag: Miran Ži...
12
530 000 €
2265 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
234 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U okolici Umaga prodaje se samostojeća katnica s prostranom okućnicom i dvorištem. Kuća se sastoji od 3 stambe...
U okolici Umaga prodaje se samostojeća katnica s prostranom ...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban