imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja hotela Umag, Crveni Vrh

Detaljna pretraga

1 - 1 od ukupno 1 oglasa - Prodaja hotela Umag, Crveni Vrh

17
1 800 000 € 2695 €/m²
ažuriran
Umag, Crveni Vrh

668 m2

pr kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup