Detaljna pretraga
1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja nekretnina Preko, Ugljan
14
799 000 €
4140 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
193 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća na Ugljanu, s balkonom i terasom te pogledom na more, u mirnom okruženju, samo 60 m od mora. ...
Prodaje se kuća na Ugljanu, s balkonom i terasom te pogledom...
17
390 000 €
2600 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOK-UGLJAN, PREKRASNA ADAPTIRANA STARA KUĆA U BLIZINI MORA, P+1 S OKUĆNICOM OD 130 m2 U VISOKOJ ROH-BAU IZVED...
OTOK-UGLJAN, PREKRASNA ADAPTIRANA STARA KUĆA U BLIZINI MORA,...
17
639 000 €
2685 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
238 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJE SE- Kompletno uređena kuća u Čeprljandi, otok Ugljan. Udaljena od mora nekih 250 m. Ukupne stambene p...
PRODAJE SE- Kompletno uređena kuća u Čeprljandi, otok Uglja...
6
1 350 000 €
3375 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien stavlja na tržište samostojeću kuću prvi red do mora na otoku Ugljanu. Katnost kuće je podr...
Kaiser Immobilien stavlja na tržište samostojeću kuću prvi r...
15
495 000 €
2124 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
233 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Kaiser Immobilien ima u ponudi jedinstveni stan koji se nalazi uz samo more na otoku Ugljanu. Stan je dvoetažn...
Kaiser Immobilien ima u ponudi jedinstveni stan koji se nala...
4
145 000 €
202 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan
719 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ugljanu u istoimenom mjestu Ugljan. Površina zemljišta iznosi 719m2...
Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ugljanu u istoimen...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
4-soban