Detaljna pretraga
41 - 53 od ukupno 53 oglasa za Krk - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 3 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
11
995 000 €
7107 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
140 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi ima luksuzni dvoetažni stan u manjoj stambenoj zgradi. U 110 m2 nalaze se tr...
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi ima luksuzni dvoetažni sta...
10
730 000 €
5328 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
137 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser immobilien nudi luksuzan apartman u gradu Krku, udaljen 500 m od mora. Nalazi se u prizemlju ville sa u...
Kaiser immobilien nudi luksuzan apartman u gradu Krku, udalj...
17
970 000 €
7132 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog modernog dvoetažnog apartmana sa pogledom na more i vla...
Kaiser immobilien ekskluzivno posreduje u prodaji ovog moder...
15
525 000 €
4730 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Otok Krk, grad Krk, prodaja, troetažni apartman, površine 111m2, u novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice. A...
Otok Krk, grad Krk, prodaja, troetažni apartman, površine 11...
15
495 000 €
4459 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
10
850 000 €
5346 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
159 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Grad Krk, prodaja luksuznog apartmana u prizemlju moderne vile, s ukupno 4 stambene jedinice. Apartman netto p...
Grad Krk, prodaja luksuznog apartmana u prizemlju moderne vi...
14
950 000 €
5864 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
162 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Grad Krk, prodaje se luksuzan penthouse u modernoj vili s ukupno 4 stambene jedinice. Apartman netto površine ...
Grad Krk, prodaje se luksuzan penthouse u modernoj vili s uk...
17
780 000 €
4671 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
167 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Grad Krk, prodaja, dvoetažni apartman u novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice. Dvoetažni apartman netto po...
Grad Krk, prodaja, dvoetažni apartman u novogradnji s ukupno...
17
780 000 €
4671 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
167 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
5
320 000 €
3596 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
89 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
U gradu Krku prodajemo dvoetažni stan ukupne površine 89,2m2 koji se nalazi u zgradi sa 4 stana. Stan je smješ...
U gradu Krku prodajemo dvoetažni stan ukupne površine 89,2m2...
17
899 000 €
5288 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
170 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Krk-atraktivna lokacija u blizini centra grada je mjesto gdje se nalazi prekrasna urbana vila sa četiri stambe...
Krk-atraktivna lokacija u blizini centra grada je mjesto gdj...
17
999 000 €
5876 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
170 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
14
309 000 €
3635 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Otok Krk, grad Krk, dvoetažni apartman površine 85 m2 na prvom katu apartmanske zgrade. Apartman se sastoji od...
Otok Krk, grad Krk, dvoetažni apartman površine 85 m2 na prv...
Stranica 3 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Krk
[x]