Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 53 oglasa za Krk - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
17
560 000 €
6292 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
89 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je luksuzni apartman koji se smjestio na veoma dobroj lokaciji u gradu Krku. Krk je grad bogate kul...
Na prodaju je luksuzni apartman koji se smjestio na veoma do...
17
510 000 €
5730 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
89 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se moderan, trosobni apartman na jednoj od najboljih lokacija na zlatnom otoku Krku. Nalazi se u gradu...
Prodaje se moderan, trosobni apartman na jednoj od najboljih...
17
675 000 €
6750 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
17
780 000 €
4671 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
167 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Iz ponude izdvajamo luksuzni apartman stambene površine 160 m2 u gradu Krku. Ova veoma atraktivna nekretnina p...
Iz ponude izdvajamo luksuzni apartman stambene površine 160 ...
12
488 000 €
4880 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Otok Krk, grad Krk apartman na 1. katu, prvi red do mora! Stan se nalazi u mirnom dijelu, u novoj urbanoj vil...
Otok Krk, grad Krk apartman na 1. katu, prvi red do mora! S...
8
1 230 000 €
4900 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
251 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ovaj luksuzni stan nalazi se na drugom katu moderne gradnje u lijepom dijelu grada Krka, u blizini centra -10 ...
Ovaj luksuzni stan nalazi se na drugom katu moderne gradnje ...
11
965 000 €
5676 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
170 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Ovaj luksuzni stan nalazi se u prizemlju moderne novogradnje u liejpom dijelu grada Krka, u blizini centra - 1...
Ovaj luksuzni stan nalazi se u prizemlju moderne novogradnje...
11
880 000 €
6822 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
129 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Grad Krk, impozantan penthouse s prekrasnim panoramskim pogledom na more, od kojeg je udaljen 600 m. Apartman ...
Grad Krk, impozantan penthouse s prekrasnim panoramskim pogl...
6
690 000 €
6509 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Dvoetažni stan u neposrednoj blizini centra Krka i mora površine 106 m2 koji se sastoji od kuhinje sa dnevnim ...
Dvoetažni stan u neposrednoj blizini centra Krka i mora povr...
5
985 000 €
7519 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
131 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Penthouse u neposrednoj blizini centra Krka i mora površine 131 m2 koji se sastoji od kuhinje sa dnevnim borav...
Penthouse u neposrednoj blizini centra Krka i mora površine ...
6
690 000 €
6509 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku. Stan se proteže iz prize...
Kaiser Immobilien predstavlja dvoetažni stan u izgradnji u g...
6
985 000 €
7577 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien predstavlja penthouse u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku. Penthouse se nalazi na drugom...
Kaiser Immobilien predstavlja penthouse u izgradnji u gradu ...
14
690 000 €
6509 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Grad Krk, prodaja luksuznog dvoetažnog apartmana udaljenog svega 600m od mora i svih potrebnih sadržaja! Apart...
Grad Krk, prodaja luksuznog dvoetažnog apartmana udaljenog s...
12
695 000 €
6261 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Otok Krk, grad Krk, prodaja, troetažni apartman, površine 111m2, u novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice. A...
Otok Krk, grad Krk, prodaja, troetažni apartman, površine 11...
17
616 500 €
6165 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilen na tržište stavlja luksuzan stan od 100 m2 + apartman od 48 m2 na odličnoj lokaciji. Stan od ...
Kaiser Immobilen na tržište stavlja luksuzan stan od 100 m2 ...
17
295 000 €
3391 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Kaiser Immobilien vam predstavlja stan u Malinskoj, u blizini mora i svih sadržaja. Stan se nalazi u zgradi, k...
Kaiser Immobilien vam predstavlja stan u Malinskoj, u blizin...
12
1 010 000 €
10632 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien nudi prekrasan stan koji se nalazi u prizemlju urbane ville 200 m od mora. Stan se prostire ...
Kaiser Immobilien nudi prekrasan stan koji se nalazi u prize...
12
1 300 000 €
8025 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
162 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi ima penthouse u urbanoj villi 200 m od mora. Penthouse se proteze na 162 m2 ...
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi ima penthouse u urbanoj vi...
11
995 000 €
7107 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
140 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi ima luksuzni dvoetažni stan u manjoj stambenoj zgradi. U 110 m2 nalaze se tr...
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi ima luksuzni dvoetažni sta...
11
995 000 €
7107 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
140 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Krk
[x]