imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta – građevinsko zemljište

Detaljna pretraga

81 - 100 od ukupno 3166 oglasa - Prodaja zemljišta – građevinsko zemljište

Stranica 5 od 159
1
69 900 € 2 €/m²
ažuriran
Tompojevci, Čakovci

33029 m2

kat
6
139 000 € 84 €/m²
ažuriran
Labin, Labin

1652 m2

kat
5
128 000 € 84 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat

1520 m2

kat
0
250 000 € 250 €/m²
ažuriran
Kostrena, Doričići

1000 m2

kat
4
199 000 € 493 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever

404 m2

kat
8
75 000 € 56 €/m²
ažuriran
Barban, Barban

1329 m2

kat
6
187 000 € 150 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena

1250 m2

kat
0
830 000 € 535 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga

1550 m2

kat
4
106 000 € 76 €/m²
ažuriran
Matulji, Rukavac

1396 m2

kat
0
186 000 € 154 €/m²
ažuriran
Kostrena, Plešići

1208 m2

kat
7
120 000 € 45 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Rakitovec

2648 m2

kat
3
45 000 € 27 €/m²
ažuriran
Samobor, Molvice

1697 m2

kat
17
147 000 € 300 €/m²
ažuriran
Jasenice, Maslenica

490 m2

kat
4
199 000 € 199 €/m²
ažuriran
Buje, Krasica

1000 m2

kat
3
1 760 940 € 270 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - zapad

6522 m2

kat
3
1 127 520 € 270 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - zapad

4176 m2

kat
3
105 € 0 €/m²
ažuriran
Zagreb, Novi Zagreb - zapad

4642 m2

kat
2
20 574 € 27 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Kupljenovo

762 m2

kat
9
65 000 € 98 €/m²
ažuriran
Novigrad, Pridraga

660 m2

kat
12
199 000 € 806 €/m²
ažuriran
Osijek, Donji grad

247 m2

kat
Stranica 5 od 159

Tip ponude

Lokacija

Mjesto

  • Najam[x]
  • građevinsko zemljište[x]
  • Županja[x]
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup