imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja zemljišta Čavle

Detaljna pretraga

1 - 20 od ukupno 24 oglasa - Prodaja zemljišta Čavle

Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
12
105 000 € 100 €/m²
ažuriran
Čavle, Podrvanj

1051 m2

kat
3
120 000 € 94 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

1272 m2

kat
0
355 500 € 103 €/m²
ažuriran
Čavle, Cernik

3450 m2

kat
2
247 800 € 70 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

3540 m2

kat
6
337 000 € 83 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

4061 m2

kat
3
35 000 € 68 €/m²
ažuriran
Čavle, Grobnik

515 m2

kat
0
118 500 € 62 €/m²
ažuriran
Čavle, Mavrinci

1917 m2

kat
2
89 900 € 52 €/m²
ažuriran
Čavle, Cernik

1724 m2

kat
1
101 000 € 82 €/m²
ažuriran
Čavle, Mavrinci

1227 m2

kat
4
380 000 € 55 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

6874 m2

kat
4
110 000 € 105 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

1051 m2

kat
0
150 000 € 15 €/m²
ažuriran
Čavle, Grobnik

10000 m2

kat
0
73 000 € 172 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

425 m2

kat
1
128 000 € 61 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

2100 m2

kat
2
39 500 € 23 €/m²
ažuriran
Čavle, Grobnik

1738 m2

kat
4
98 000 € 80 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

1222 m2

kat
1
47 000 € 47 €/m²
ažuriran
Čavle, Soboli

1000 m2

kat
0
62 000 € 63 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

980 m2

kat
0
60 000 € 77 €/m²
ažuriran
Čavle, Podrvanj

780 m2

kat
0
412 000 € 99 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle

4176 m2

kat
Stranica 1 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup