imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 4 od ukupno 4 oglasa - Prodaja zemljišta Čavle, Buzdohanj

3
120 000 € 94 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

1272 m2

kat
2
247 800 € 70 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

3540 m2

kat
0
62 000 € 63 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

980 m2

kat
6
210 000 € 66 €/m²
ažuriran
Čavle, Buzdohanj

3200 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup