Detaljna pretraga
681 - 700 od ukupno 2655 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 35 od 133
< Natrag
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Naprijed >
10
340 500 €
3068 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
111 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Predstavljamo Vam moderan apartman u novogradnji na iznimnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu – idealan spoj ...
Predstavljamo Vam moderan apartman u novogradnji na iznimnoj...
7
257 500 €
3787 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na svega 12 kilometara od Poreča smješten je ovaj pažljivo projektiran stan koji nudi skladan spoj privatnosti...
Na svega 12 kilometara od Poreča smješten je ovaj pažljivo p...
15
195 000 €
2708 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
NOVO U PONUDI!! Na prodaju je trosoban stan u Novalji na otoku Pagu, smješten u potkrovlju stambene zgrade. U...
NOVO U PONUDI!! Na prodaju je trosoban stan u Novalji na ot...
15
248 000 €
3937 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se prekrasan stan s klimom i kaminom – vrt 15 m2, mirna lokacija blizu mora Na prodaju je atraktivan ...
Prodaje se prekrasan stan s klimom i kaminom – vrt 15 m2, mi...
11
160 000 €
3077 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
APARTMAN U SAMOM CENTRU RIJEKE U EKSKLUZIVNOJ PONUDI! U ponudi imamo izuzetno atraktivan apartman smješten u ...
APARTMAN U SAMOM CENTRU RIJEKE U EKSKLUZIVNOJ PONUDI! U pon...
15
259 000 €
3120 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
83 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se prostrani stan u Labinu, smješten na drugom katu stambene zgrade na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. ...
Prodaje se prostrani stan u Labinu, smješten na drugom katu ...
5
215 000 €
4574 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
47 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN NA MATULJIMA S DVA BALKONA I POGLEDOM NA MORE Na odličnoj lokaciji u Matuljima nalazi se stan na prvom k...
STAN NA MATULJIMA S DVA BALKONA I POGLEDOM NA MORE Na odlič...
15
299 000 €
3934 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bulevard
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U ponudi imamo stan ukupne površine 76,5 m², smješten u jednom od najpoželjnijih riječkih kvartova – Bulevard....
U ponudi imamo stan ukupne površine 76,5 m², smješten u jedn...
15
135 000 €
2328 €/m²
ažuriran
Sisak, Caprag/Željezara
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, SISAK, CAPRAG, 58 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 58 m2 na prvom katu u zgradi b...
STAN, PRODAJA, SISAK, CAPRAG, 58 m2, 3-soban Prodaje se tro...
2
89 000 €
1113 €/m²
ažuriran
Vrbovec, Vrbovec
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, VRBOVEC, 80 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan u kući površine 80 m2 na prvom katu. Kuća je ...
STAN, PRODAJA, VRBOVEC, 80 m2, 3-soban Prodaje se trosoban ...
10
265 000 €
3118 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
85 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
12
240 200 €
3161 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
13
240 100 €
3159 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
godina izgradnje 2025, voda, struja, kanalizacija, useljivo...
17
165 000 €
4231 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat
39 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Funkcionalno organiziran dvoetažni stan ukupne stambene površine 39 m² smješten je na trećem katu stambene zgr...
Funkcionalno organiziran dvoetažni stan ukupne stambene povr...
16
623 200 €
8094 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN 1, NOVOGRADNJA, PRODAJA, RUSANOVA, 78 m2, 3-soban Za više informacija i provjeru dostupnosti stanova pos...
STAN 1, NOVOGRADNJA, PRODAJA, RUSANOVA, 78 m2, 3-soban Za v...
16
588 000 €
8055 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN 2, NOVOGRADNJA, PRODAJA, RUSANOVA, 73 m2, 3-soban Za više informacija i provjeru dostupnosti stanova pos...
STAN 2, NOVOGRADNJA, PRODAJA, RUSANOVA, 73 m2, 3-soban Za v...
7
206 000 €
3029 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
RIJEKA – ŠKURINJE – dvosobni stan s dnevnim boravkom, balkon, 4. kat Prodaje se uredan i funkcionalan stan ...
RIJEKA – ŠKURINJE – dvosobni stan s dnevnim boravkom, balk...
17
615 000 €
4241 €/m²
ažuriran
Zadar, Diklo
145 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se moderan stan s velikom okućnicom na prekrasnoj i praktičnoj lokaciji u Zadru, u dijelu Diklo, na sa...
Prodaje se moderan stan s velikom okućnicom na prekrasnoj i ...
8
255 000 €
4113 €/m²
ažuriran
Poreč, Červar-Porat
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan sa dvije spavaće sobe , dnevni boravak , kuhinja , kupatilo te terasa sa pogledom na more i pr...
Prodaje se stan sa dvije spavaće sobe , dnevni boravak , kuh...
6
215 000 €
2829 €/m²
ažuriran
Viškovo, Kosi
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
NOVOGRADNJA NA VIŠKOVU S POGLEDOM NA MORE U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji smješten u mirnom i traže...
NOVOGRADNJA NA VIŠKOVU S POGLEDOM NA MORE U ponudi je kvali...
Stranica 35 od 133
< Natrag
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban