300 000 €
2190 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
137 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
STAN + VPM + 2 VRTA, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 137 m2, 5-SOBAN
Prodaje se 5-soban stan ukupne površine 137 ...
STAN + VPM + 2 VRTA, PRODAJA, ZAGREB, MALEŠNICA, 137 m2, 5-S...