133 480 €
235 €/m²
ažuriran
Umag, Murine
568 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Nedaleko od Murina se prodaje gradjevinska parcela od 568m2 . Struja i voda u neposrednoj blizini .
VAŽNO:...
Nedaleko od Murina se prodaje gradjevinska parcela od 568m2 ...