Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 5
17
2 500 000 €
4266 €/m²
ažuriran
Medulin, Vinkuran
586 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se hotel s uhodanim poslovanjem na odličnoj lokaciji od samo 300 metara (5 minuta hoda) do mora, lijep...
Prodaje se hotel s uhodanim poslovanjem na odličnoj lokaciji...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
620 000 €
3100 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Smoljanci
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile smještene u idiličnom istarskom naselju Smoljanci, ...
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile s...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
14
80 000 €
1111 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Sveti Križ
72 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mirnom okruženju blizu Tu...
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obi...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
6
1 200 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi gradnje i svega 750 m od mora i sa prelijepim pog...
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
11
370 000 €
3895 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na prodaju je izuzetno atraktivna nekretnina smještena u s...
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na proda...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: