Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 9
17
29 500 €
628 €/m²
ažuriran
Bedekovčina, Poznanovec
47 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju – Klet s okućnicom u Poznanovcu, Bedekovčina Prodaje se klet s pripadajućim zemljištem površine 47...
Na prodaju – Klet s okućnicom u Poznanovcu, Bedekovčina Pro...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
6
430 000 €
1654 €/m²
ažuriran
Kaštela, Kaštel Sućurac
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo započetu kuću koja se nalazi u rohbau stanju te se kao takva prodaje što daje mogućnost buduće...
U ponudu dajemo započetu kuću koja se nalazi u rohbau stanju...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
175 000 €
1167 €/m²
ažuriran
Marija Bistrica, Marija Bistrica
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se stambeno-poslovna kuća na TOP lokaciji – centar Marije Bistrice Lokacija: Marija Bistrica Prodaje ...
Prodaje se stambeno-poslovna kuća na TOP lokaciji – centar M...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
986 000 €
5478 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća s bazenom u završnoj fazi gradnje, smještena u...
Istra, Rovinj, okolica Na prodaju je luksuzna samostojeća k...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
620 000 €
3100 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Smoljanci
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile smještene u idiličnom istarskom naselju Smoljanci, ...
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile s...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
14
80 000 €
1111 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Sveti Križ
72 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mirnom okruženju blizu Tu...
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obi...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
6
1 200 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi gradnje i svega 750 m od mora i sa prelijepim pog...
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
11
370 000 €
3895 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na prodaju je izuzetno atraktivna nekretnina smještena u s...
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na proda...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
270 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prostranom zemljištu od 4100 m² – odlična investicijska...
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prost...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: