Sačuvani oglasi: 13
29 500 €
628 €/m²
ažuriran
Bedekovčina, Poznanovec
47 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju – Klet s okućnicom u Poznanovcu, Bedekovčina
Prodaje se klet s pripadajućim zemljištem površine 47...
Na prodaju – Klet s okućnicom u Poznanovcu, Bedekovčina
Pro...
200 000 €
1667 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Graberje Ivanićko
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju obiteljska kuća u Graberju Ivanićkom – 120 m² stambenog prostora s velikom okućnicom od 5.445 m²
N...
Na prodaju obiteljska kuća u Graberju Ivanićkom – 120 m² sta...
430 000 €
1654 €/m²
ažuriran
Kaštela, Kaštel Sućurac
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo započetu kuću koja se nalazi u rohbau stanju te se kao takva prodaje što daje mogućnost buduće...
U ponudu dajemo započetu kuću koja se nalazi u rohbau stanju...
175 000 €
1167 €/m²
ažuriran
Marija Bistrica, Marija Bistrica
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se stambeno-poslovna kuća na TOP lokaciji – centar Marije Bistrice
Lokacija: Marija Bistrica
Prodaje ...
Prodaje se stambeno-poslovna kuća na TOP lokaciji – centar M...
2 500 000 €
4266 €/m²
ažuriran
Medulin, Vinkuran
586 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se hotel s uhodanim poslovanjem na odličnoj lokaciji od samo 300 metara (5 minuta hoda) do mora, lijep...
Prodaje se hotel s uhodanim poslovanjem na odličnoj lokaciji...
250 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se elegantna i kompletno adaptirana katnica površine 200 m², smještena na parceli od 467 m², u mirnoj ...
Prodaje se elegantna i kompletno adaptirana katnica površine...
986 000 €
5478 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica
Na prodaju je luksuzna samostojeća kuća s bazenom u završnoj fazi gradnje, smještena u...
Istra, Rovinj, okolica
Na prodaju je luksuzna samostojeća k...
620 000 €
3100 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Smoljanci
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile smještene u idiličnom istarskom naselju Smoljanci, ...
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile s...
80 000 €
1111 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Sveti Križ
72 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica
Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mirnom okruženju blizu Tu...
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica
Na prodaju je obi...
1 200 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi gradnje i svega 750 m od mora i sa prelijepim pog...
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi...
370 000 €
3895 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA
Na prodaju je izuzetno atraktivna nekretnina smještena u s...
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA
Na proda...
270 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prostranom zemljištu od 4100 m² – odlična investicijska...
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prost...
67 000 €
50 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan
1340 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodaje se građevinsko zemljište površine 1340 m² u mirnoj lokaciji u okolici Kršana. Zemljište je ravne površ...
Prodaje se građevinsko zemljište površine 1340 m² u mirnoj l...