Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 7
9
255 000 €
879 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u samom centru starog grada Kastva. Kuća se prostire na pet etaža i potrebna joj je komplet...
Prodaje se kuća u samom centru starog grada Kastva. Kuća ...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
1 150 000 €
3594 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, RAKALJ, KUĆA POVRŠINE 320 m2 NA PARCELI OD 736 m2 Prodaje se kuća ukupne površine 320 m...
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, RAKALJ, KUĆA POVRŠINE 320 m2 NA PARCEL...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
4
109 000 €
2725 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
40 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA PONUDA- Mobilna kućica u Banjole, Istra Vrhunski uređena mobilna kućica za 4-6 osoba. Idealna za ...
EKSKLUZIVNA PONUDA- Mobilna kućica u Banjole, Istra Vrhunsk...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
310 000 €
3875 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova prekrasno renovirana kamena kuća u blizini Poreča savršeno kombinira tradicionalni šarm i modernu udobnost...
Ova prekrasno renovirana kamena kuća u blizini Poreča savrše...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
4
5 000 €
14 €/m²
ažuriran
Primošten, Primošten
369 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća P4 je prekrasna obiteljska rezidencija na dvije etaže ukupne neto površine 369 m², dizajnirana da kombini...
Kuća P4 je prekrasna obiteljska rezidencija na dvije etaže u...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
649 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vižinada, Baldaši
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se kamena samostojeća kuća stambene površine 220 m2. ...
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se ...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
890 000 €
4472 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
199 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 199 m2 + 162 m2 OKUĆNICE, 6-sobna Prodaje se samostojeća kuća neto stambene ...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 199 m2 + 162 m2 OKUĆNICE, 6...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: