Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 6
13
291 950 €
5508 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža, smješten na izuzetnoj lokaciji u ekskluzivno...
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih p...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
14
279 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Umag, Bašanija
93 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra , Umag , Bašanija , stan 93,10m2 na I. katu stambene zgrade - sa dvije spavaće sobe , hodnik , dvije kup...
Istra , Umag , Bašanija , stan 93,10m2 na I. katu stambene z...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
14
313 000 €
4471 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj ...
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih ...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
14
360 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
15
274 000 €
4349 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i mediteranskog načina života U jednom od najpoželjn...
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i m...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
3
169 000 €
433 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
390 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Prodajemo gradjevinsku parcelu 390m2 nedaleko od Lovrečice i 460m od mora . Sva infrastruktura u neposredno...
Prodajemo gradjevinsku parcelu 390m2 nedaleko od Lovrečice i...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena: