Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 5
10
319 000 €
4984 €/m²
ažuriran
Umag, Križine
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodajemo stan u Krizinama kod Umaga sa 2 spavaće sobe. Stan se nalazi na II. katu stambene zgrade i sastoji s...
Prodajemo stan u Krizinama kod Umaga sa 2 spavaće sobe. Stan...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
13
358 000 €
5042 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj ...
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih ...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
17
611 915 €
4856 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
126 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža, smješten na izuzetnoj lokaciji u ekskluzivno...
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih p...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
7
210 000 €
350 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
600 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Lovrečica U bližoj okolici Lovrečice prodaje se predivno građevinsko zemljište. Zemljište je ukupne p...
Istra, Lovrečica U bližoj okolici Lovrečice prodaje se pred...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
1
130 000 €
118 €/m²
ažuriran
Umag, Materada
1100 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
U Materadi kod Umaga se prodaje gradjevinska parcela od 800m2 i dodatno 300m2 poljoprivrednog zemljišta . S...
U Materadi kod Umaga se prodaje gradjevinska parcela od 800m...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena: