Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 8
5
271 580 €
3720 €/m²
ažuriran
Povljana, Povljana
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan na prizemlju moderne novogradnje s vrtom i parkingom u mjestu Povljana na otoku Pagu. Povljana...
Prodaje se stan na prizemlju moderne novogradnje s vrtom i p...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
1
319 000 €
2615 €/m²
ažuriran
Kastav, Ćikovići
122 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Ćikovići, etaža u visokom potkrovlju, trosobni s dnevnim boravkom i velikom terasom, parking. Napomena: Pošt...
Ćikovići, etaža u visokom potkrovlju, trosobni s dnevnim bor...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
3
350 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Kastav, Ćikovići
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
ID KOD AGENCIJE: 638 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 638 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
10
215 000 €
2867 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Bater
75 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se šarmantan dvoetažni stan ukupne površine 75 m², savršeno smješten samo stotinjak metara od mora i s...
Prodaje se šarmantan dvoetažni stan ukupne površine 75 m², s...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
9
463 500 €
5093 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Klenovica
91 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Dva dvoetažna apartmana 100 m od mora, Klenovica Na odličnoj lokaciji u mirnom mjestu Klenovica, svega 100 me...
Dva dvoetažna apartmana 100 m od mora, Klenovica Na odlično...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
13
425 459 €
2914 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
146 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se prekrasn stan na 1. katu zgrade u Mandrama, kompletno renovirane 2024. godine. Zgrada se nalazi na ...
Prodaje se prekrasn stan na 1. katu zgrade u Mandrama, kompl...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
12
249 999 €
3086 €/m²
ažuriran
Pag, Pag
81 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaju se dva apartmana s pogledom na more i Paški zaljev, s okućnicom u suvlasništvu površine 760 m2. Apartm...
Prodaju se dva apartmana s pogledom na more i Paški zaljev, ...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena:
8
273 000 €
3413 €/m²
ažuriran
Viškovo, Viškovo
80 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Novogradnja na Viškovu stan u prizemlju cca 80 m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonico...
Novogradnja na Viškovu stan u prizemlju cca 80 m2 koji se sa...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena: