Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 2
17
850 000 €
1334 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
637 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, vila s pogledom na more Prodaje se samostojeća vila ukupne površine 637 četvornih metara ,s...
Opatija, okolica, vila s pogledom na more Prodaje se samost...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena:
17
470 000 €
1626 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
289 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica U blizini grada Rovinja, na svega par minuta vožnje nalazi se ova kamena kuća u malom ...
Istra, Rovinj, okolica U blizini grada Rovinja, na svega pa...
Oglas sačuvan 14.05.2026 god.
napomena: